Makse- ja tarnetingimused

 

1. MAKSEINFO

1.1 Rubex.ee veebilehel esitatud hinnad sisaldavad käibemaksu 22% ning on avaldatud eurodes (EUR).

1.2 Võimalik tasuda:

·         Pangaülekandega arve alusel, arve saadetakse ostja e-postiaadressile peale päringu tegemist päringuvormi, päringukorvi, telefoni või muu sidevahendi abil.

1.3  Rubex OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.

 

2. TARNEINFO

2.1   Rubex.ee saab valida järgmiste tarneviiside vahel:

·         Kulleriga soovitud aadressile. Kullerteenust pakub Venipak. Kullerteenuse hind määratakse müügipakkumises. Suuremahuliste kaupade puhul kasutab Rubex ka teisi logistikaettevõtteid vastavalt vajadusele.

·         Ise järele tulles Rubex OÜ näidistesaali või lattu. Näidistesaal asub Tallinnas Laki 9. Kaupa saab kätte tööpäevadel 10:00 - 17:00. Laupäeval ja teistel kellaaegadel eelneval kokkuleppel. Ise järele tulles kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

2.2 Tarneajast informeerib Rubex kokku müügipakkumise faasis. Enne tellimuse kinnitamist öeldud tarneaeg on indikatiivne ning täpsustub peale tellimuse kinnitamist.

2.3 Tellija vastutab tarnimiseks vajaliku info täpsuse eest. Rubex OÜ ei garanteeri tarneaegadest kinnipidamist juhul, kui esitatud andmed on puudulikud või ebakorrektsed.

2.4 Tarneaadressi täpsustamiseks või muutmiseks on vajalik esimesel võimalusel saata e-kiri aadressile info@rubex.ee

2.5 Kauba vastu võtmisel palume vaadata kaup üle ja veenduda, et kaubal ega pakendil ei esine vigu ning kaup vastab tellitule. Kõik märgatud vead palume märkida saatelehele ning edastada sellekohane teade ka aadressile info@rubex.ee.