KKK / TELLIMISINFO

TELLIMISINFO

Kõige parem on võtta meiega otse ühendust e-maili, telefoni teel või kontaktivormi kaudu. Nii saame tutvuda Teie kõigi vajadustega, küsida täpsustavaid küsimusi, nõustada ja teha Teile personaalse pakkumise.

Kui olete oma tellimuses täiesti kindel, võite toote(d) lisada tellimuskorvi ning saata tellimisinfo meile nii. Sellisel juhul soovitame lisainfo lahtrisse kirjutada võimalikult palju infot kättesaamise ja muude soovide kohta. Enamasti võtame Teiega sel juhul ise ühendust, kui meil on täpsustavaid küsimusi.

 

TELLIMUSE KINNITAMINE

Tellimuse kinnitamiseks saadame Teile müügipakkumise. Tellimuse paneme töösse peale müügipakkumise alusel ettemaksu tasumist. Aktsepteerime maksekorraldust kui makse kinnitust. Peale makse laekumist saadame Teile kinnituseks arve ning anname info täpse tarneaja kohta.

Pakkumise ja läbirääkimiste staadiumis antud tarneaeg on informatiivne.

 

KKK

 • Kas on võimalik näha ka tootenäidiseid?
  Jah. Meie näidistesaalis Laki 9, Tallinn on võimalik näha ja katsuda palju erinevaid sillutusmatte, sillutusplokke, kummikatteid, erinevaid mänguväljakute turvamatte, kummist ääriseid/servasid, kummimultši, restpõrandaid, murukärgesid ja ääriseid, restpõrandat, tugevad tööstuslikud PVC põrandaplaadid, kaabli ja voolikukaitse künniseid, kiirusetõkkeid, lõkkealuseid, gaasikaminaid jne. Tule kindlasti vaatama.
 • Kas tellimusel on miinimumkogus?
  Ehkki oleme keskendunud hulgimüügile, ei sea me tellimusele miinimumkogust, kuid väga väikese koguse puhul võib juhtuda, et peab arvestama pikema tarneajaga.
 • Kas hinnad on käibemaksuga või ilma?
  Kõik meie meie kodulehel olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
 • Kuidas toimub tellimine?
  Valige välja sobiv toode või tooted ja lisage need tellimuskorvi. Täitke vajalikud lahtrid ja kinnitage tellimus. Seejärel vaatab müügimees Teie tellimuse üle ja võtab Teiega ühendust kas emaili või telefoni teel.
  Osasid tooteid ei saa tellimuskorvi lisada. Nende osas palun võtke meiega ühendust e-kirjas või telefoni teel.
 • Kaua võtab aega kauba tellimine?
  Sõltuvalt toodetest on tarneaeg erinev, üldiselt peab arvestama 1-4 nädalaga sõltuvalt kogusest ja laoseisust.
  Küsi vajadusel lisainformatsiooni enne tellimist. Mõned tooted on laos pidevalt saadaval.
 • Kas hinnad sisaldavad transporti?
  Ei sisalda. Eelneval kokkuleppel on võimalik kaubale järgi tulla meie Näidistesaali või lattu Kadaka tee 46, Tallinn. Vajadusel saame kokku leppida ja korraldada Teile soodsa transpordi uksele.