Lõkkealus 80 cm

Tavahind: 199.20 €
Lõkkealus 80 cm
Tootekood: 111232

Tehnilised andmed:
Diameeter 800mm
Tulealuse paksus 2mm
Üld kõrgus 26cm
Üld laius 900mm
Kaal 13kg
COOKKING  tulealused on valmistatud paksust terasest

"HAND MADE" HIGH QUALITY OF PRODUCT

Toote kirjeldus:
COOKKING lõkkealus koosneb teraskausist, käepidemetest ning kolmest üksteisega kokku keevitatud jalast. See on parim lahendus inimesele, kes hindab turvalisust. Põhja nõgus kuju on praktiline ning hoiab isegi tugeva tuule korral põlevat puitu alusel. Kogu konstruktsioon on väga stabiiline ja vastupidav ning pole võrreldav näiliselt odavate ja kõikuvate Hiina analoogidega. COOKKING lõkkealus on märkimisväärselt kindel toode paljudeks aastateks.
Lõkkealusel on mitu otstarvet. See on praktiline koht, kus teha lõket ja grillida. Seda saab kasutada koos statiivil seisva lõkkegrilli või grillpotiga. Lõkkealuse võib ohutult paigutada nii aeda kui ka terrassile. Tegemist on heal alusel soojus- ja valgusallikaga. 
COOKKING lõkkealused on valmistatud toorterasest, kus kõik detailid on omavahel kokku keevitatud, ja on seetõttu eriti vastupidavad ning kuumakindlad. Nende tegelik värvus võib kergelt erineda fotodel olevast, mis on terasmaterjalide puhul loomulik ning ei mõjuta toote funktsionaalsust ja vastupidavust.
Tootele annavad lõppviimistluse tema eripärased detailid. Lõkkealus sobib oma elegantse välimusega suurepäraselt Sinu aeda, terrassile või verandale ning oma originaalsusega kaunistab iga kodu. Lõkkealus on ka võrratu kingiidee sõbrale, kes armastab oma aias lõkke ääres istuda.
Meie pakume kirjeldatud toodet parima hinnaga!
Lisaks saate meie poest osta ka praktilisi statiivil lõkkegrille ning grillpotte, mis sobivad ideaalselt COOKKING lõkkealustele.

 

Mõõtmed (mm): 800 mm